Jesteś tutaj: Strona główna - sekcje O firmie

Ponad 15 lat doświadczenia

Jesteśmy firmą rodzinną, której początki sięgają 1992 roku. Początkowo nasza działalność dotyczyła przede wszystkim wykonywania tapicerki meblowej i samochodowej. W kolejnych latach rozpoczęliśmy również produkcję wsadów poduszkowych do mebli tapicerowanych. W naszych działaniach stawiamy na jakość, terminowość wykonywanych usług i dobry kontakt z klientami.

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym i magazynowym oraz zatrudniamy pracowników z dużym doświadczeniem. Posiadamy również własne środki transportu – samochody dostawcze i ciężarowe. Jesteśmy w stanie sprostać zarówno bardzo dużym zamówieniom od klientów firmowych, jak i spełnić nawet bardzo nietypowe wymagania klientów indywidualnych.

Firma z tradycjami

Naszą misją jest dostarczanie jak najlepszych produktów wykorzystując w tym celu wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego wymagającego klienta. Poprzez nieustanny rozwój naszego przedsiębiorstwa dążymy do satysfakcji odczuwanej nie tylko przez klientów, ale również przez pracowników.